Speedo Aquapure red

Kód: 250
Tip
Neohodnoceno
Značka: SPEEDO
649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
Vyprodáno
brýle určené pro aktivní plavce technologie IQFit jako u závodních brýlí Fastskin3 Výrobce : Speedo NOVINKA 2013

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speedo Aquapure dámské

 • dámské brýle určené pro aktivní plavkyně
 • technologie IQFit jako u závodních brýlí Fastskin3
 • Výrobce : Speedo
 • NOVINKA 2013
 • Dámské plavecké brýle Speedo Aquapure Female jsou skvělé do vnitřních bazénů díky jejich světlým očnicím. Tyto brýle však mají ochranu proti UV záření, takže je možné je používat i na volnou vodu. Jako jedny z mála mají speciální těsnění IQFit. Toto profilované těsnění z termoplastické gumy je vytvarováno podle očnicových oblouků a lépe tak přilne k obličeji a tím i lépe těsní. Je příjemné a nedělá otlaky.

 • Polycarbonátové očnice jsou vybaveny také antifogovou vrstvou proti mlžení. Nosník u dámských plaveckých brýlí Speedo AquapureFemale je vyměnitelný a v balení jsou celkem 3 velikosti, které můžete snadno měnit. Silikonový pásek je také chytře řešen. Nejen, že se lehce povoluje a přitahuje, ale navíc si můžete vaši velikost pásku zapamatovat podle stupnice natištěné na stranách.

 • Technologie IQfit vychází z dlouholetých výzkumů. Je navržena tak, aby se brýle dokonale přizpůsobili tvaru hlavy. Těsnění se dokonale přilne a nepůsobí téměř žádný tlak na obličej, takže po plavání nebudete mít žádné otlaky. Technologie maximalizuje pohodlí a minimalizuje odpor vody.

  Technologie Speed Fit  využívá speciální uchycení pásku k brýlím. Díky této technologii lze pásek velice rychle a pohodlně nastavit podle potřeby.

  UV filtr pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření, které může způsobit poškození zraku. Brýle s UV filtrem jsou vhodné na venkovní i vnitřní plavání.

  Antifog je protimlžící vrstva uvnitř očnic. Tato vrstva výrazně omezuje mlžení brýlí. Po použití brýle pouze vypláchněte čistou vodou a nechte vyschnout. Brýle nevytírejte žádnými kapesníčky ani do nich nesahejte, poškodila by se tím antifogová vrstva a brýle by se zamlžovaly.

  Pouzdro na brýle – součástí balení je sáček na brýle. Sáček je vyroben z lehkého síťovaného materiálu. Sáček chrání brýle před poškrábáním při přenášení či skladování brýlí