Fastskin Speedsocket 2 Mirror

Kód: 1128
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: SPEEDO
1 190 Kč / ks 983,47 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závodní plavecké brýle Speedo Speedsocket 2 mirror jsou novinkou mezi brýlemi značky Speedo. Nově mají zalomená skla podobně jako brýle řady Fastskin.

Brýle mají velmi nízký profil, který zaručuje minimální odpor vody. Mají vyměnitelný nosník, takže velikost si můžete zvolit podle potřeby. V balení jsou celkem 3 velikosti. Mirrorová skla jsou opatřena antifogovou vrstvou a UV filtrem. Těsnění okolo očnic je vyrobeno z termoplastického elastomeru.

Brýle mají dvojitý silikonový pásek, který lze lehce nastavit podle potřeby plavce. Součástí balení je praktický sáček na brýle. Vyzkoušete plavecké brýle Speedo Speedsocket mirror, které nosí světoví závodníci.

 

UV filtr pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření, které může způsobit poškození zraku. Brýle s UV filtrem jsou vhodné na venkovní i vnitřní plavání.

Antifog je protimlžící vrstva uvnitř očnic. Tato vrstva výrazně omezuje mlžení brýlí. Po použití brýle pouze vypláchněte čistou vodou a nechte vyschnout. Brýle nevytírejte žádnými kapesníčky ani do nich nesahejte, poškodila by se tím antifogová vrstva a brýle by se zamlžovaly.

Zrcadlová skla – brýle jsou opatřeny zrcadlovými skly. Tento prvek je hlavně designový.

Pouzdro na brýle – součástí balení je sáček na brýle. Sáček je vyroben z lehkého síťovaného materiálu. Sáček chrání brýle před poškrábáním při přenášení či skladování brýlí.